Tniemy LASEREM i wodą

PROJEKTUJEMY

Realizujemy Twoje pomysły

Laser
1

pomysł

Zapraszamy Państwa zarówno z gotowymi pomysłami, jak i z pretekstami do wykonania projektu. Nasi współpracownicy świadczą usługi w zakresie projektowania wnętrz, sztuki użytkowej i grafiki.

projektowanie
2

dokumentacja

Jeśli posiadają Państwo gotową dokumentację wystarczy ją wysłać mailem. Proszę pamiętać o podaniu rodzaju i grubości materiału, a także ewentualnej konieczności jego dalszej obróbki. Jeśli dokumentacja jest niekompletna, lub wymaga przygotowania, prosimy o kontakt w celu określenia warunków jej stworzenia bądź uzupełnienia.

3

wycena

Po otrzymaniu dokumentacji odeślemy Państwu wycenę z ewentualnymi uwagami dotyczącymi projektu i koniecznych poprawek.

wycena
4

akceptacja

Jeśli zdecydują się Państwo na realizację projektu prześlemy następnie plik w postaci pdf, który zostanie użyty przez maszynę do cięcia materiału. Przed jego ostateczną akceptacją prosimy upewnić się, że skala jest zgodna z projektem i nie brakuje żadnych elementów.

5

realizacja

Etap produkcyjny. W przypadku większych projektów konieczne może być uprzednie wpłacenie zaliczki.

6

odbiór

Gotowy produkt można będzie odebrać osobiście (Warszawa lub Grodzisk Mazowiecki), bądź otrzymać za pośrednictwem kuriera. W przypadku dużych zamówień warunki odbioru i ewentualnego transportu będą ustalane indywidualnie.

mapa dojazdu